Instagram Facebook

Detail běhu

Co pro tvůj tým připravíme my?

88 km trasy – trasu jsme vymysleli, projeli a proběhli, zakreslili do map a na závod ji i vyznačíme pomocí navigačních prvků.

8 úseků, 7 předávek – trasu jsme rozdělili do osmi úseků, na konci úseku tě bude čekat tvoje parťačka, které předáš štafetu. My zapíšeme čas předání, budete tak vědět průběžné pořadí.

Start a cíl – na startu budeme a stiskneme časomíru a v cíli znovu. Zajistíme potřebné zázemí, sprchy, občerstvení a občerstvení v cíli.

Propozice – připravíme propozice ke všem osmi úsekům. Dostanete od nás ke každému úseku mapu, informace o převýšení, náročnosti, předávce, atd.

Co je na tobě?

Poskládat tým – sestav maximálně čtyřčlenný holčičí tým. Běžet můžeš i sama, ve dvou nebo ve třech.

Potřebuješ auto – stačí osobní auto, v průběhu závodu se povezete vždycky jenom maximálně tři. Na trase je vždy jen jedna běžkyně, zbylé členky týmu se přesouvají autem na další předávku. Prosíme jedno auto na tým, ne víc.

Nastuduj si propozice – propozice k jednotlivým úsekům zveřejňujeme na webu v sekci Trasa + vám je vytiskneme do startovního balíčku.

Zaplať startovné – za co platíš? Odvedli jsme velký kus práce jak na přípravě závodu, tak na závodu samotném. Vymysleli jsme trasu, celou jsme ji projeli a viděli, několik části jsme změnili k lepšímu. Máme potřebná povolení. Celou trasu vyznačíme, abyste nezabloudily. Bude se o vás starat více než 50 organizátorů. V cíli tě čeká nejen celý tvůj tým, tvoji přátelé, ale i NMR občerstvení.

Trénuj - motivuj sebe i svůj tým.

POBĚŽ A ZAŽIJ...

 

Hlavní partneři


Top4Running ASICSPartneři

Top4Running

Velká Bíteš

Produktoví partneři


Bjež

Řemeslná pekárna Jindřichov

RAJEC

Sonberk

TUC

FIGARO

Sebamed

Beauty made easy

Burgit

Fem fresh

Sanctuary SPA

Halls

OREO

Milka

 

Institucionální partneři / Mediální partneři


Nové Město na Moravě

Velkobitešsko

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Svět běhu

HiTRÁDi VYSOČina

 


   Copyright © 2018

NoMen Run - Instagram NoMen Run - Facebook