Instagram Facebook

Detail běhu

Co pro tvůj tým připravíme my?

88 km trasy – trasu jsme vymysleli, projeli a proběhli, zakreslili do map a na závod ji i vyznačíme pomocí navigačních prvků.

8 úseků, 7 předávek – trasu jsme rozdělili do 8 úseků, na konci úseku tě bude čekat tvoje parťačka, které předáš štafetu. My zapíšeme čas předání, budete tak vědět průběžné pořadí.

Start a cíl – na startu budeme a stiskneme časomíru a v cíli znovu. Zajistíme potřebné zázemí, sprchy, občerstvení a afterparty.

Propozice – připravíme propozice ke všem osmi úsekům. Dostanete od nás ke každému úseku mapu, informace o převýšení, náročnosti, předávce, atd.

Co je na tobě?

Poskládat tým – sestav maximálně čtyřčlenný holčičí tým.

Potřebuješ auto – stačí osobní auto, v průběhu závodu se povezete vždycky jenom maximálně tři. Na trase je vždy jen jedna běžkyně, zbylé členky týmu se přesouvají autem na další předávku.

Nastuduj a vytiskni si propozice – propozice k jednotlivým úsekům od nás elektronicky dostaneš po zaplacení startovného.

Zaplať startovné – za co platíš? Odvedli jsme velký kus práce, jak na přípravě závodu, tak na závodu samotném. Vymysleli jsme trasu, celou jsme ji projeli a viděli, několik části jsme změnili k lepšímu. Máme potřebná povolení. Celou trasu vyznačíme, abyste nezabloudily. Bude se o vás starat více než 50 organizátorů. V cíli tě čeká nejen celý tvůj tým, tvoji přátelé, ale i NMR afterparty.

Trénuj - motivuj sebe i svůj tým.

POBĚŽ A ZAŽIJ...

 

Generální partner


FERRMONT, a.s.


Hlavní partneři


ENVI-PUR, s.r.o.

MPC System, společnost s r.o.

Top4Running ASICS

Partneři


Manufaktura

Top4Running

RAJEC

Hotel Besední dům

SADY STARÝ LÍSKOVEC

Sonberk

Farma Ráječek

Institucionální partneři / Mediální partneři


Nové Město na Moravě

Velká Bíteš

Velkobitešsko

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Svět běhu

HiTRÁDi VYSOČina

 


   Copyright © 2018

NoMen Run - Instagram NoMen Run - Facebook