Instagram Facebook

V září otevřeme dvě běžecké trasy kolem
vinařství Sonberk

 


Běhání milujeme, to je jasný. Ale víno je hned potom :-). A to s láskou vyráběné, kvalitní a oceňované dvojnásob. Proto jsme s naším dlouholetým parťákem, pálavským vinařstvím Sonberk, přemýšleli, jak tyhle dvě naše vášně spojit. A vznikla běžecká trasa kolem Sonberku nedaleko Popic na jižní Moravě. Přišla nám ovšem krátká, tak jsme natrasovali ještě jednu krapet delší (abyste to měly podobné jako jeden úsek na NoMen Run).16. ZÁŘÍ TRASU SLAVNOSTNĚ OTEVÍRÁME


Udělejte si fajn běžecký výlet na jižní Moravu a přijďte na slavnostní otevření sonberských běžeckých NoMen Run tras.
V sobotu 16. 9. v 11:00 hodin trasu pokřtíme, oficiálně otevřeme a samozřejmě i zaběhneme. Vedle vína pro vás na zahájení této krásné spolupráce připravíme i něco na zub
a  bude vás čekat běžecká tombola s dárky od partnerů Asics a Muscoaktiv. Věříme, že se vám bude líbit a seznámíte se s dalším jedinečným místem, kde je běžecký trénink za odměnu. Těšíme se na vás!


DVA OKRUHY V LÉTĚ OZNAČÍME


Na jaře jsme trasu proběhli, v létě ji označíme a s prvními skoro podzimními paprsky ji představíme i vám. Jsou to dva okruhy, které pracovně označujeme jako 7 Riesling (7 km) a 10 Pálava (10 km). Vysočina je krásná, ale Pálava má taky něco do sebe. Prostě zažijete jeden úsek NoMen Run mezi vinohrady. Vede většinou po asfaltu, ale nádhernou moravskou krajinou. Pavlovské vrchy vám po celou cestu nezmizí z očí, až si budete říkat, že taková krása snad ani není možná. Posuďte sami, zveme vás na sluneční horu neboli Sonberk! A drahou polovičku, kamaráda nebo bráchu vezměte s sebou :-).


ZA BĚH KOLEM SONBERKU VÍNO ZE SONBERKU


Je jen na vás, kdy se po slavnostním otevření na sonberskou trasu vypravíte - obě budou označené celoročně. Jediné omezení je na delší trase v neděli. Vede totiž přes střelnici, kde se v neděli - ehm - střílí ostrými, a takovou kochačku nechcete. Když se pak v cíli (ve vinařství Sonberk) prokážete na mobilu nebo hodinkách, že jste trasu odběhli, ocení vás sklenkou vína grátis. 


7 Riesling

 

Hlavní partneři


Top4Running ASICSPartneři

Top4Running

Velká Bíteš

Produktoví partneři


Bjež

Řemeslná pekárna Jindřichov

RAJEC

Sonberk

TUC

FIGARO

Sebamed

Beauty made easy

Burgit

Fem fresh

Sanctuary SPA

Halls

OREO

Milka

 

Institucionální partneři / Mediální partneři


Nové Město na Moravě

Velkobitešsko

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Svět běhu

HiTRÁDi VYSOČina

 


   Copyright © 2018

NoMen Run - Instagram NoMen Run - Facebook